O blogu

Cześć, nazywa się Ania.

Urodziłam się 14 marca, w tym dniu obchodzimy dzień  liczby Pi 3,14 tego dnia urodził się laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki – Albert Einstein a w dniu moich 35 urodzin zmarł kolejny wybitny astrofizyk – Stephen Hawking.

Z nauką byłam zawsze blisko związana, od dziecka byłam ciekawa świata a zdobywanie wiedzy sprawiało mi wielką radość. Tak zostałam informatykiem.

Moją największą pasją od kiedy pamiętam był rower i góry, tą pasją zaraziłam mojego męża.  Razem przemierzaliśmy górskie szlaki i braliśmy udział w rowerowych imprezach.

Moje największe sukcesy to przejechanie 324 km w na zawodach, a w górskich zawodach szosowych 164km, przebiegłam również 2 półmaratony i mam nadzieję kiedyś do tego wrócić…

Wrócić, bo musiałam z tego wszystkiego zrezygnować, okazało się, że jestem chora. Najpierw była to jedna diagnoza, potem kolejna i kolejna… żeby na końcu dobić chorobą męża. Wtedy postanowiłam, że tak być nie może, że to wszystko da się ogarnąć i musi być w końcu dobrze. Dzisiaj mogę powiedzieć że jest w mirę ok., do dobre jeszcze trochę brakuje, ale wszystko przede mną.

Znajomi często mnie się pytali jak to zrobiłam, jak mój mąż osiągał takie dobre wyniki sportowe, jak udało mi się polepszyć swoje zdrowie i jak udało mi się wprowadzić z remisję chorobę… dlatego stwierdziłam, że zacznę po prostu o tym pisać.

A dlaczego wombatka? Odpowiedź znajdziecie na tym blogu.

Zapraszam

Ania